‘Konkurrenca’ mes kunatave, Tuna sapo i bëri një ‘diss’ të madh Norës

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun njihet me emrin artistik, Tuna.

Ajo është një këngëtare që për vite i kontibuoi muzikës shqiptare vetëm me këngë që u bënë hite të padiskutueshme, shkruan ORAinfo.

Tuna vazhdon të komentohet shumë, sidomos për paraqitjet e saj.

Së fundmi ajo ka hequr mbiemrin e burrit nga Instagrami.

E kjo u pa si një krizë mes Tunës dhe Patrisit.

Sonte Tuna publikoi një foto në të cilën po duket tejet provokative.

SHPËRNDAJE