Kopja e Angelina Jolie ia kalon me pamjen seksi (Foto)

Regina Kova është rusja e cila është bërë e njohur sidomos për shkak të ngjashmërisë së saj me aktoren Angelina Jolie.

Së fundi, Regina ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë provokuese veshur me fustanin e bardh e me pika.

……………………………………………………………………………………………………………..
Avokatja shqiptare me skenat më seksi e zhveshur mbi tavolinë

……………………………………………………………………………………………………………..

Ndryshe e njohur si Risha, modelja dhe blogeria ruse duket në shumë raste edhe më seksi se Angelina./Indeksonline/

SHPËRNDAJE