Krasniqi – Konjufcës: Veselit nga sot i thua kryeministër – fol për Kurtin që e ka kall Kuvendin

Memli Krasniqi i PDK-së dhe Glauk Konjufca i VV-së kanë kundërshtuar ashpër njëri-tjetrin sonte në një debat.

Kur Konjufca ka folur për Kadri Veseli, kryetarin e PDK-së, Krasniqi e ka mbrojtur shefin e tij, shkruan Insajderi.

“Mos fol për Veselin, atij që nga sot mund t’ thuash vetëm kryeministër. Fol për Alib Kurtin, kryetarin tond që e ka kall Kuvendin”, i ka thënë Krasniqi, Konjufcës në Rubikon.

SHPËRNDAJE