Kujt i thotë Antigona ‘Nuk je njeri’? (Video)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Antigona Sejdiu ka publikuar projektin e ri të zhanrit baladë. Kënga “Nuk je njeri” sjellë një histori interesante.

Për të është përkujdesur me tekst dhe muzikë nga Kreshnik Avdiu, orkestimin dhe aranzhimin Ardian Kastrati ndërsa për videoklipin është përkujdesur Urban Gaphics.

Vlen të theksohet se projekt vjen pas një pauze të shkurtër të këngëtares nga Ferizaj.

 

 

SHPËRNDAJE