Kur dy femra seksi bëhen bashkë, yjet e njohura shfaqen elegante

Janë dy emra të njohur në botë, këngëtarja Teyana Taylor dhe modelja e njohur Emily Ratajkoëski janë shfaqur së bashku në eventin e njohur të markës ‘Revolve’.

Dy vajzat e famshme dukeshin sa elegante aq edhe atraktive në ndarjen e çmimeve për femrat më me ndikim në botë.

Teyana dhe Emily pozuan së bashku ndërsa dukeshin tejet seksi ne ngjarjen e madhe.

Në këtë event, 26 vjeçare Emily duke qenë një nga modelet më me ndikim në botë, u zgjodh femra e viti., ajo përmes një postimi në ‘Instagram’ është shprehur tejet e lumtur për këtë çmim.

Ndryshe, Emily ka një karrierë të suksesshme si modelen ndërsa Teyana është e përkushtuar më shumë ndaj familjes së saj./Indeksonline/