Kur është në pyetje stili, Jonida Maliqi i deklason të gjitha, ja faktet

Këngëtarja shqiptare, Jonida Maliqi është ndër këngëtaret me të dashura për publikun shqiptar.

Ajo këtë vit mori pjesë në Eurovizion, por nuk arrit të hyjë as në 10-shën e parë të këtij festivali.

Përvec këngës, Jonida është shumë e njohur edhe për stilin e saj unik.

Ajo publikon foto të ndryshme në rrjetet sociale ku shfaqet e veshur me shumë stil.

Se fundim, Jonida ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me një fusta të gjatë e të bardh dhe të kombinuar me këpucë të kuqe.

Me këtë veshje, Jonida na dëshmuar edhe njëherë se stili i saj është shumë i veçantë dhe lë mbrapa të gjitha këngëtaret dhe modelet shqiptare. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE