Kur ke të pasme si të Rashelit nuk t’i zë as karrigeja (FOTO)

Në fillim si velina e prezantuesit Ermal Mamaqit, ndërsa tani si një nga prezantueset dhe modelet më të komentuara shqiptare.

Bëhet fjalë për Rashel Kolaneci, e cila falë trupit të saj dhe paraqitjeve provokuese, ajo komentohet gjithnjë, shkruan Indeksonline.

Rashel të shtunën ishte mysafire e Luana Vjollcës në emisionin “Shiko Kush Luan”, ndërsa pati vesh një palë pantallona ku edhe ekspozoi të pasmet e saj “gjigante”.

Ndërsa mund të shihni se si asaj nuk ia zë karrigeja të pasmet. Një detaj ky i kapur nga emisioni në fjalë.

Duhet theksuar se Rashel është mjaft mirë edhe me kickbox e cila është zgjedhur kampione.

SHPËRNDAJE