Kur Melanie ishte striptere, në aeroplan privat mes luksit (Foto)

Melania Trump sot është zonja e parë e shteti me më ndikim në botë, SHBA. Që nga viti 2005 ajo është e martuar me njërin nga biznesmenët më të fuqishëm në botë, njëkohësisht president i SHBA-së, Donald Trump.

Por para martesës me Trump, Melania nuk ka një të kaluar të bujshme. Ajo në të kaluarën ka punuar si stripter, modele, një kohë ishte dizajnere e bizhuterive dhe aktore.

Të kaluarën si striptere, Melania është munduar ta fshehë. Pasi u bë zonja e parë, ajo u kritikua për të kaluarën e saj, ku dolën shumë foto të së kaluarës së saj.

Presidenti Trump shfrytëzoj fuqinë e tij si president për të fshirë gjurmët e saj si striptere. Tani është e vështirë të gjendet ndonjë foto duke kryer profesionet e saj që kishte në të kaluarën. Ja një foto e Melania Trump në një aeroplan privat në vitin 2001, ku ajo ishte gjysmë e zhveshur, në dorë mbante një armë dhe afër kishte bizhuteri./Indeksonline/