Kurti e Osmani për herë të parë bashkë në fushatë

Bashkuan forcat dhe tani kanë nisur edhe fushatën së bashku.

Janë këta Albin Kurti e Vjosa Osmani, të cilët do të garojnë me një listë të përbashkët në zgjedhjet parlamentare të 14 shkurtit.

Dyshja, njëri lider i VV-së, e tjetra U.D e presidentes, një nga emrat më të komentuar në politikë, sot u panë bashkë në Pejë.

Kjo është hera e parë që të dy nisën fushatën së bashku.