Kurtit i ndodh diçka e papritur kur pret diplomatin e Vatikanit: Ja si i humb rruga (VIDEO)

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, ka pritur sot në takim Nuncin apostolik në Slloveni dhe me delegim në Kosovë, imzot Jean-Marie Speich.

Në këtë takim Kryeministri Kurti është hutuar derisa e ka përcjellur diplomatin e Vatikanit për në zyrën e takimit të Kryeministrit duke ngatërruar rrugën.

Kurti pret në takim një delegacion nga Vatikani

Kryeministri Albin Kurti ka pritur në takim delegatin Apostolik të Vatikanit për Kosovë, Jean Marie Speich, raporton Ekonomia Online…bit.ly/2w2fHjV

Publiée par EkonomiaOnline sur Mardi 25 février 2020

SHPËRNDAJE