Kush e ka mërzitur Elita Rudin për Bajram, ja në çfarë gjendje shfaqet ajo

Elita Rudi është një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Elita nuk mungon me postime në rrjete sociale as në këtë kohë kur ajo dhe familja e saj janë izoluar në shtëpi për shkak të përhapjes së koronavirusit.

E ditën e Bajramit, Elita është shfaqur e merzitur. Në foton e publikuar, ajo shfaqet pa pikë disponimi.

Ndoshta pamundësia që të shkoj tek familja e saj për të bërë Bajram, e ka mërzitur atë.

SHPËRNDAJE