Kush është mashkulli që po i “kap belin” Kejvina Kthellës

Modelja shqiptarja Kejvina Kthella pas shkëputjes nga ekrani duket se i është kthyer modelingut.

Tashmë ajo ndodhet në Amerikë, ku edhe ka pozuar para fotografit të njohur Fadil Berisha, krah një tjetër modeli. Bëhet fjalë për Adnan Djinoviç, i cili ka lindur në Francë por është me origjinë shqiptare.

Në pozat e shkrepura nga Berisha, Kejvina dhe Adnani shfaqen pranë njëri-tjetrit, ndërsa modeli i ka kapur belin teksa të dy shohin kamerën.

SHPËRNDAJE