Kush ia ndreqi sot disponimin Leonorës, do të befasoheni me përgjigjjen e saj

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Leonora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot përmes një fotografie ajo ka treguar se po relaksohet në natyrë dhe kjo ia ka ndrequr disponimin.

SHPËRNDAJE