Kush po i dhuron lule Era Istefi?

Këngëtarja e hitit Bon Bon, Era Istrefi, nuk ndalet me sukseset e saja në tregun ndërkombëtarë.

Ajo që e bëri edhe më të njohur për publikun e ndërkombëtarë është pjesëmarrja në Fifa World Cup ‘Russia 2018’ me këngën Live it Up në bashkëpunim me Will Smith dhe Nicky Jam.

E Era vazhdon të pranojë dhurata të ndryshme.

Gjatë postimit të saj në Instagram, ajo pranon lule nga Hotel Garden gjë që e bën të ditur se e po merr të gjithë respektin dhe dashurinë pas kthimit nga Amerika në Kosovë. /ORAinfo

Video