Ky do të jet moti sot

Do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe kohë pas kohe me reshje shiu.

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale kanë lëvizur ndërmjet 5-8 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 9-10 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga jugperëndimi me shpejtësi deri 4m/s. (Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë ⤵)

SHPËRNDAJE