Ky është deputeti i LDK-së që iu vërsul Vjosa Osmanit

Deputeti i LDK-së, Xhavit Ukaj i është vërsulur kryetares së kuvendit, Vjosa Osmanit.

Akoma nuk dihen arsyet, por ai shkoi tek foltorja e më pas tek ulësja e Osmanit.

Kryetarja reagoi menjëherë dhe mbylli seancën.

“Ndërpritet seanca për shkak te paedukatës së një deputeti”, ka deklaruar Vjosa Osmani.

Ndryshe, Xhavit Ukaj ka hyrë së fundmi në Kuvend pasi disa deputetë u bën ministra.

  • ETIKETIMET
  • 2
SHPËRNDAJE