Ky është 41 vjeçari nga Gjakova vret veten, la pas dy fëmijë (Pamje)

Një person me iniciale F.S. nga Gjakova ia ka marrë jetën vetes sot paradite.

Sipas policisë në orën 10:38 stacioni i policisë është njoftuar se në rrugën tranzite ose Tirana një person është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij.

Policia ishte në vendin e ngjarjes së bashku me ekipin e mjekësisë ligjore duke e konstatuiar kështu edhe vdekjen e viktimës mashkull i moshës 41 vjeqare.(Shtyp mbi linkun e mëposhtëm dhe shiko pamjen e plotë ⤵)

Shikoni videon kroniken: