Ky është momenti më i mirë në dasmën e Elitës, e publikon vetë ajo

Të premten u martuan moderatorja e njohur Elita Rudi dhe Gjiko.

Pas më shumë se dy vitesh lidhje, çifti i dhanë fund beqarisë duke e kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë, shkruan lajmi net.

Ata nuk u ndalen së publikuari imazhe dhe video të ndryshme, të cilët ndan momente tejet të veçanta nga dasma.

E ky që publikoi tashmë Elita është mjaft i ëmbël gjersa shfaqet pranë Gjikos. “Burri im i bukur, të dua”, ka shkruar Elita.

Dyshja shfaqen më të lumtur se kurrë, e që kurorëzimin e tyre e kishte bërë i pari i Prishtinës, Shpend Ahmeti.


SHPËRNDAJE