Ky është projekti i ri i Era Istrefit?

Këngëtarja kosovare, Era Istrefi është emër mjaft i dashur për publikun kosovar dhe atë të huaj.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale.

Era ndanë imazhe dhe video të ndryshme me ndjekësit e saj, në llogarin e saj në “Instagram”, ku në videon e fundit shfaqet mjaft atraktive teksa këndon një pjesë nga kënga e re që pritet të publikohet së shpejti, shkruan arbresh.info.

Ende uk dihet nëse ky projekt është në bashkëpunim me ndonjë artist të huaj siç din vetëm Era të na befasoj.

Megjithatë, kënga e saj po pëlqehet nga fansat, ku artistja pranoi edhe disa komente pozitive nga publiku.

Ajo po ashtu paralajmëroi edhe duetin me artistin francez, Willy William që është i njohur për hitin “Ego”.

https://www.instagram.com/eraistrefi/?utm_source=ig_embed