Ky është rasti tragjik i kosovarit që ia pa sherrin telefonit

Një person nga Shtimja ia ka parë sherrin përdorimit të telefonit të cilin e kishte të kyçur në rrymë

Rasti ka ndodhur mëngjesin e së shtunës në fshatin Petrovë të Shtimes ku viktima ka pësuar lëndime trupore pasi ishte duke e përdorur telefonin mobil që ishte i kyçur në rrymë dhe në një moment është shkaktuar avari.

Policia bën të ditur se viktima është duke u trajtuar ne emergjencë në Shtime dhe sipas mjekëve gjendja e tij është stabile./GazetaExpress

SHPËRNDAJE