Ky është shqiptari me HIV që përdhunoi zviceranen 82-vjeçare (Emri)

Gjatë kësaj jave, në Hamburg të Gjermanisë ka filluar procesi kundër shtetasit maqedonas Xhengis D. i cili akuzohet se ka dhunuar pesë herë pensionisten 82-vjeçare gjermane. Për të qenë rasti edhe më i rëndë, ai ka qenë i infektuar edhe me virusin HIV, shkruan „Hamburger Morgenpost“, përcjellë Shtegu.com. Seanca e radhës do të mbahet më 16 janar, ndërsa disa pjesë të saj do të mbahen pa praninë e opinionit.(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë ⬇⬇⬇)

SHPËRNDAJE