Ky kinez ‘ëndërron’ të ketë të dashur shqiptare!

Në studion e emisionit “Shqipëria Live”, ishte i ftuar Andi. Ai është me origjinë nga Kina dhe në vendin tonë ndodhet për të studiuar gjuhën shqipe. Krahas studimeve, Andi thotë se punon dhe si agjent turistik.

I pyetur nga moderatorja Erjona Rusi se a ka një të dashur shqiptare, Andi u përgjigj se ende jo, por shpreson shumë për një gjë të tillë. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.