Ky qytet i Kosovës tronditet nga kjo ngjarje e rëndë

Policia e Pejës njofton se është gjetur i vdekur personi i cili ishte raportuar i zhdukur më 12 qershor(të martën).

Policia bashkë me njësitë e kërkim shpëtimit të FSK-së dhe zjarrfikësit, në vendin e quajtur “Varri i Sykës” kanë gjendur pa shenja jete personi nga fshati Shtupeq i Madh.

Policia po merret me rastin dhe priten veprimet tjera.

SHPËRNDAJE