Ky valltar me lojën e tij do iu “çmend” sonte!

I cilësuar nga shumë persona si vallëzimi i vitit.

Në videon që sonte ua kemi sjell që ta shihni, është një aheng ku shihen shumë mysafir duke vallëzuar. Por, vetëm tek njëri nga ta është fokusuar vëmendja.

Në këtë video që edhe ju do e shihni më poshtë, është një burrë i cili shihet tek sa vallëzon me një vallëzim shumë interesant.(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë ⤵)

Para tij qëndron një grua e veshur me një fustan të kuq, ndërsa protagonisti kryesor e “çmend” me vallëzimin e tij.

Video ka bërë xhiro nëpër internet dhe vërtet ka marr shumë komente qesharake, shkruan “Kosovarja”

E për t’ua ndreq sado pak disponimin, ne ua sjellim që ta shihni tani se si vallëzon ky njeri.

SHPËRNDAJE