Kylie Jenner çmend fansat, del tërësisht e zhveshur në kopsht

Ajo kurrë nuk frikësohet të tregoj dashurinë e saj për të dashurin.

Dhe Kylie Jenner doli tërësisht lakuriq, derisa u përqafua me Travis Scott në një foto që tronditi fansat e saj në Instagram.

Ajo la pak përtej imagjinatës kur fshehu modestinë e saj në një kopsht, derisa ishte duke punuar për Playboy.

SHPËRNDAJE