Kylie Jenner ekspozon gjoksin si asnjëherë më parë

Kylie Jenner, njihet për fizikun e saj të lakmueshëm të cilin e reklamon vazhdimisht në rrjete sociale dhe në të njëjtën kohë në kompaninë Kylie Cosmetics.

22 vjeçarja, publikoi një imazh në profilin e saj zyrtar Instagram e cila u shfaq provokative.

Fytyra e Kylie-it, ishte konturuar në menyrë të përkryer me makijazh derisa shkëlqeu me një pamje provokative duke ekspozuar gjoksin. Flokët e shkurtëra të saj, i kishte ndarë në mes të cilat i dhuruan një stil elegant.

Themeluesja e ‘Kylie C0smetics’ më sa duket kishte pozuar në shtëpinë e saj në Kalabasa.

SHPËRNDAJE