Kylie Jenner po bëhet nënë, ja në cilin muaj do të lind!

Kylie Jenner do të bëhet nënë për herë të parë.

E bukura e familjes Kardashian çdo herë e kishte potencuar se do të donte të bëhej nënë në moshë të re, shkruan Indeksonline.

Babai i fëmijës flitet të jetë Travis Scott dhe ajo është pesë mujashe shtatëzënë.

Sipas mediave të huaja, Jenner do të lind në muajin janar.

Në foton e mëposhtme ajo ka shfaqur barkun e saj të rrumbullaksuar.

Kylie duket kaq e lumtur!

/

SHPËRNDAJE