Kylie Jenner publikon foton nudo, mbulon gjoksin me duar dhe prezanton jetën luksoze

Kylie Jennerka postuar foton provokative.

Muaj më parë ka shkrepur këtë imazh  në rrjete sociale, shkruan portali GazetaBlic.

Kylie, shihet e zhveshur teksa mbulon gjoksin me duar.

Ajo ka marrë një pozë ulur, duke fshehur gjoksin dhe fytyrën.

Nga ambienti, luksoz Jenner mori vëmendje në Instagram.

SHPËRNDAJE