Kylie Jenner shfaqet joshëse me fustanin tejet të ngushtë

Blogerja e njohurtregoii pasuritë e saj trupore me veshjen e ngushtë të mërkurën.

Kylie Jenner kishte zgjedhur një fustan të gjatë dy ngjyrëshe në një festë të organizuar bashkë me shoqen e saj Stassie.

Nga festa, 23 vjeçarja publikoi fotografi teksa i ka dhënë vëmendje formave trupore, Kylie dukjen e saj e ka kombinuar me një palë take  duke e kompletuar me makijazh dhe flokët e gjata me ngjyrë të zezë.

“Në botën e saj”, ka shkruar në mbishkrimin e postimit Jenner.