Kylie Jenneri, realizon fotosesion me të brendshme, tregon linjat perfekte

Ndiqet nga më shumë se 157 milionë persona në Instagram, prandaj edhe është mjaft aktive me postimet e shumta të fotografive, si nga jeta private, ashtu edhe nga ajo personale.

Bëhet fjalë për yllin televiziv, Kylie Jenner, e cila këtë herë ka sjell një fotosesion mahnitëse me të brendshme.

22- vjeçarja tregoi linjat perfekte në disa poza tejet provokuese.

Themeluesja e “Kylie Cosmetics” dukej në formë të përkryer dhe mjaft seksi.

Kujtojmë se Kylie është në lidhje me reperin, Travis Scott, me të cilin ka një vajzë me emrin Stormi./Indeksonline/

SHPËRNDAJE