Labinot Tahiri ironizon keq me Taynën

Labinot Tahiri mëngjesin e sotëm e nisi më ndryshe.

Si asnjëherë më parë ai ka ironizuar me një këngëtare të re dhe ajo është Tayna, shkruan lajmi.net

Nëpërmjet një videoje të publikuar në Instastory, Labinot Tahiri shfaqet duke qeshur me një video që Burim Ademi e ka publikuar në raport me rep artistet e lartëpërmendur.

‘Hahaha, Burim çka më bane me mëngjes. Jo gjithkujt i shkojnë përshtat skena të tilla. Diqem e hajt. Mirëmëngjesi.. ishalla ju shkon dita tuj qesh edhe juve kështu”, ka shkruar ai pranë postimit.

SHPËRNDAJE