Lajm ekskluziv: Rexhep Selimi tregon se si i mbeti nofka “gjarpri” presidentit Thaçi

Rexhep Selimi tregon se si i mbet Nofka “Gjarpri”, Presidentit Thaci ne KOjshia SHow (video)

Këtë të diele mysafire te kojshis ishin Rexhep Selimi dhe Shkelzen morina folklorist.

Kur rexhep selimit i behet pytja nga moderatori SAdri Imeri se perse ti si ke furnizu me arme Fehmi LLadrovcin sepse keshtu tha Jakup Krasniqin, Rexhep Selimi nxehet dhe don ta sulmoj moderatorin.
https://www.youtube.com/watch?v=F1BbUXAxyNw