Lajm i mrekullueshëm për motin, ja çka ju pret nesër

Kosova të mërkurën do të jetë e ngrohtë. Moti pritet të jetë me diell dhe vranësira, por që temperatura maksimale e ditës pritet të arrijë në 14 gradë, njofton Klan Kosova.

Temperatura minimale pritet të regjistrohet në mëngjes prej katër gradëve të Celsiusit.

Shqipëria bregdetare do të jetë më e ftohtë përkundër Kosovës. Atje temperatura më e ulët do të ketë dy gradë dhe më e larta vetëm 11.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

SHPËRNDAJE