LAJM TRAGJIK: U qëllua nga policia, vdes në spital shqiptari i plagosur

Ka ndërruar jetë sot në spitalin e Salernos 42 vjecari shqiptar T,J. i mbetur i plagosur një ditë më parë nga një patrullë policië gjatë një ndjekje në autostradë.

42 vjecari shqiptar së bashku me dy persona të tjerë kishte grabitur një makinë tip Fiat Croma.

Patrulla e policisë ishte vënë nën ndjekje e tyre në autostradën e Salernos .(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

42 vjeçari shqiptar u godit në gjoks nga patrulla e policisë. Dy bashkëpunëtorët e tij i shpëtuan policisë italiane e janë shpallur në kërkim./syri.net

SHPËRNDAJE