Lajmi i fundit: 4 raste të reja të prekura me Covid-19 në Vushtrri

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka njoftuar edhe oër 8 të prekur nga koronavirusi.

Prej tyre 4 janë nga Vushtrria, 3 nga Prishtina dhe 1 nga Peja, shkruan Gazeta Online Veriu.info.

Gjithsej janë shënuar 6 raste të prekur me virusin Covid-19 në qytetin e Vushtrrisë, saktësisht me vendbanim në Studime të ulët

Të prekurit janë familjarë të 73 vjeçarës e cila doli pozitive me koronavirus para disa ditësh./Veriu.info

SHPËRNDAJE