Lajmi i fundit: Aksidentohet këngëtarja e njohur

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Kendall Jenner është përfshirë në një aksident automobilistik, gjatë qëndrimit të saj në Kanë për Festivalin e Filmit.

Sipas mediave rozë, modelja e famshme ishte duke e ngarë vetë makinën kur u aksidentua.

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Si pasojë e aksidentit, ajo nuk mori pjesë në “Fashion for Relief”, të organizuar nga Naomi Campbell. Fatmirësisht, Kendall Jenner nuk është lënduar nga aksidenti.

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë
SHPËRNDAJE