LAJMI I FUNDIT: Një i vrarë në Prishtinë (Video)

Në rrugën Fehmi Agani në Prishtinë, jeta rrodhi normalisht mëngjesin e së premtes. Por, aty ndodhi një krim i rëndë ende pa lindur dielli.

Një mashkull 33 vjeç u vra dhe një femër 19 vjeçare u plagosën rreth orës 02:20.

Klani merr vesh se viktimat N.S që vdiq, dhe R.C, që mbijetoi, u qëlluan nga një person i moshës 20 vjeçare, i cili ka shtënë nga vetura.(Shiko pamjen e plotë ⬇⬇⬇)

Kronikë e Blerta Ahmetit.

SHPËRNDAJE