LAJMI I FUNDIT: Një shtëpi katër katëshe përfshihet nga zjarri (VIDEO)

Një zjarr i madh e ka kapluar pak pak çastesh një shtëpi katër katëshe afër pakur të qytetit në Prishtinë, te Mahalla e Muhaxherëve.

Ballkani.info e ka siguruar një video dhe disa fotografi nga kjo ngjarje.

Së shpejti ju sjellim detaje tjera…

SHPËRNDAJE