LAJMI I FUNDIT: Vdes artisti i njohur

Artisti dhe DJ i famshëm suedez, Avicii, ka vdekur në moshën 28 vjeçare në Oman.

Lajmin e kanë bërë të ditur përfaqësuesit e tij përmes një deklarate.

“Me pikëllim të thellë njoftojmë humbjen e Tim Bergling, i njohur po ashtu si Avicii”, shkruan në komunikatë.(Shtyp mbi linkun e mëposhtëm dhe shiko pamjen e plotë ⤵)

“Ai u gjet i vdekur në Muscat të Omanit mesditën e së premtes së 20 prillit”.

SHPËRNDAJE