Vdes biznesmeni i njohur shqiptar

Biznesmeni Gëzim Memlika, i cili ka qenë pronari i markës së këpucëve “Bufalo”, e ka humbur betejën dhe është ndare nga jeta një dite më parë, pak dite pasi u aksidentuar ne kryeqytet.

Mësohet se biznesmeni nga Tepelena, nuk ka mundur t’i rezistojë plagëve të marra ne aksidentin në zonën pranë Universitetit të Sporteve ku u godit nga mjeti tip Golf.

Sipas informacioneve paraprake, biznesmeni është goditur nga një mjet tip golf. 58-vjeçari është përcjelle sot për në banesën e fundit. (Kliko mbi linkun e mëposhtëm dhe shiko pamjen e plotë ⤵)