Lauren del rrugëve pa jelek, të gjithë sytë kah ajo!

Ajo pati një përplasje të keqe atëherë kur e këshilloi një fans të sajin se si të humbiste peshë pasi që ajo pohonte se kishte humbur një mal me peshë duke përdorur për 21-ditë një lëng pastrimi në Portugali, shkruan DailyMail.

Por Lauren Goodger duket se ka lënë gjithçka në të kaluarën përderisa po mbushte me karburant veturën e saj në një pompë benzine këtë të martë, e ku e tregoi edhe figurën e saj të re.

Rrugëve pa sytjena, 31-vjeçja po e rrëshqite ngadalë një këmishë me material të butë e cila mezi ia mbulonte gjoksin e zmadhuar me kirurgji.

Ajo mbante të veshura çizme të shkurtra me ngjyrë të zezë dhe një palë pantallona të zeza.

Lauren mesa duket ka gjetur vetëbesimin e saj dhe bëri rikthimin e saj përderisa mbante një produkt të gjelbër në dorë dhe fotografohej me një fans të saj.

Ajo vazhdon ta mbajë unazën e diamantit në gishtin e martesës, pavarësisht se ka gjashtë muaj që kur është ndarë nga burri i saj Joey Morrisson, duke shkaktuar kështu thashetheme se çifti me gjasë janë pajtuar.

SHPËRNDAJE