Learta vishet në fustan plot me lule, shfaqet më tërheqëse se kurrë

Learta Jakupi është një emër shumë i njohur për publikun.

Reja e Shyhrete Behlulit është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë elegante.

Duke qenë e pëlqyer ajo posedon edhe shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët është shumë aktive me postime.

Sot, ajo ka shkuar në Stamboll dhe ka veshur një fustan me lule.

E në të ajo shfaqet tejet tërheqëse./ORAinfo/

SHPËRNDAJE