Ledina Çelo na i tregon të pasmet me bikini

Këngëtarja Ledina Çelo është rikthyer për pushime në Shqipëri.

Së bashku me familjen e saj, ajo po shijon Jalën në këto ditë të nxehta gushti.

Ledina, 42-vjeçare, ka publikuar disa fotografi me bikini në Instagram.

Ajo vjen përvëluese, ndërsa në fokus vihet trupi i saj sensual dhe kryesisht të pasmet.

“Mirëmëngjesi verë 2019, Shqipëria ime”, shkroi Ledina, e cilaështë nënë e dy fëmijëve dhe me një karrierë të gjatë si këngëtare.

SHPËRNDAJE