Ledri pranon lidhjen? Shkon me të dashurën në Paris (Foto)

Ledri Vula është këngëtari që po përfolet shumë këtë kohën e fundit.

Ai është shfaqur shumë shpesh në praninë e vajzës që quhet, Sara Hoxha, e që në publik ka spekulime se është e dashura e tij.

Këtë kohë, dyshja janë në Paris dhe kanë publikuar foto nga vendet e njejta.

Me këtë duket sikur Ledri do ta bëjë publike lidhjen e tij./ORAinfo/

SHPËRNDAJE