Legjenda e Barcelonës po blenë klub

Ish- futbollisti i Chelsea, Barcelona dhe Portos, ylli  Deco  është duket gati për të blerë një klub të futbollit.

Sipas ABola, duket sikur Deco është në bisedime për të marrë disa aksione në klubin e futbollit Oliveirense (Portugali)./ORAinfo/

SHPËRNDAJE