Lena, këngëtarja që lë ‘nën hije’ të gjitha

Albulena Berisha është e njohur më shumë për ata që janë të kyqur në rrjetet sociale.

Ajo me videot e saj atraktive ka bërë për vete shumë ndjekës

Tashmë ajo vendosi që gjithë këtij aktiviteti t’i jap një emër, e ai është projekti i saj më i ri “Daddy Daddy”.

Në videoklipin në fjalë, bukuroshja u shfaq tejet e bukur dhe sensuale, duke lën kështu nën ‘hijë’ shumë nga koleget e saj.

Më poshtë mund të shihni klipin në fjalë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE