Leonita një nuse tradicionale shqiptare, kështu e ‘kallë’ vallen në dasëm

Leonita Lekaj është e fejuara e futbollistit shumë të njohur shqiptar, Granit Xhakës.

Ajo komentohet shumë për stilin si nga mediat shqiptare ashtu edhe nga ato të huajat, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale dhe nuk heziton të publikojë momente të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ajo ka postuar një video ku shihet se ka shkuar në një dasëm dhe po vallëzon me valle shqiptare.

SHPËRNDAJE