Leonora e veshur shumë seksi (FOTO)

Leonora Jakupi po e shijon verën në maksimum.

Këngëtarja nuk po e ndalë as aktivitetin e saj nëpër rrjete sociale,shkruan Indeksonline.
Si rrallë herë, në imazhet e fundit ka vendosur ta lë anash elegancën.

Bukuroshja është shfaqur krejtësisht ndryshe.
Në një palë xhinse dhe një këmishë, Leonora pa dyshim që do të iu mahnisë.

 

 

SHPËRNDAJE