Leonora emocionoi të gjithë me fjalë prekëse për babanë (Foto)

Këngëtarja e njohur , Leonora Jakupi një ditë më parë ka përkujtuar babin e saj të ndjerë.

Babai i këngëtares dje ka bërë 19 vjet që nga rënia e tij nga lufta e fundit në Kosovë.

Leonora ka përkujtuar atë me mall dhe duke u shprehur e emocionuar.

Leonora kishte shkuar tek varri i të atit duke lënë edhe lule.

Këtë moment emocionues për të, këngëtarja e kishte postuar në profilin e saj në Instastory.

“19 vite pa ty Bab”, kishte shkruar Leonora.

SHPËRNDAJE