Leonora Jakupi shikoi ndeshjen Kosovë-Bullgari në stadiumin Fadil Vokrri, ky detaj mori vëmendje

Mbrëmë u zhvillua ndeshja mes Kosovës dhe Bullgarisë.

Ndeshja, përfundoi me rezultat 1-1.

Aty morën pjesë shumë fytyra të njohura.

Edhe këngëtarja, Leonora Jakupi ishte aty e pranishme.

Ajo kishte vendosur një makijazh të thjeshtë e cila po dukej shumë bukur, por detaji që mori vëmendjen dhe i dha edhe më shumë hijeshi bukuroshes ishte kapela që kishte vendosur me emblemën e flamurit të Kosovës.

Shikojeni imazhin:

/GazetaBlic/

SHPËRNDAJE